Vitruvit - Bathlux - kvaliteetne vannitoamööbel ja sanitaartehnika

Go to content

Main menu:

Tooted
 
Vitruvit
 
Itaalia firma Vitruvit on sanitaartehnika vallas tegutsenud juba 1923. aastast. Selle aja jooksul on ettevõtte toodang saanud turul tõeliselt äratuntavaks ja nõutavaks. Selliseid tulemusi on firma saavutanud tänu unikaalsele disainile, mis paistab silma kunstilise kujunduse professionaalsuse poolest.

Vitruviti iga kollektsioon on tõeline kunstiteos, milles on järgitud klassikalise stiili põhilisi võtteid. Kuid firma toodang ei ole kuulus mitte üksnes ilu, vaid ka kvaliteedi poolest. Uusimad lahendused ja teaduse saavutused juurutatakse operatiivselt tootmisse, mis võimaldab kasutada vaid keraamika parendatud koostist.

Töötada selle tootemargi keraamikaga armastavad nii professionaalsed ehitajad kui disainerid. Saab ju tänu nii tehnilise kui esteetilise poole hoolikale läbimõeldusele ellu viia ka kõige julgemaid projekte.

Vitruviti keraamika ja sanitaartehnika on eliittooted, mis on oma üpris kallist hinda väärt. Kuid vaatamata hinnabarjäärile, vallutab sanitaarfajanss ikka uusi positsioone Euroopa ja Venemaa sanitaartehnika turul.

Päringu hinna, tähtaegade ja tingimuste kohta saate saata tagasiside vormiga.
 
 
Vitruviti sanitaartehnika kollektsioon (WC-potid, kraanikausid ja bideed) on üpris huvitavad, need saavad teie vannitoa tõeliseks kaunistuseks, tuues esile selle dekoori. Just seepärast on Vitruvit populaarne paljude maade interjööridisainerite seas.
 
 
 
 
 
 
 
 
Kui te tahate näha oma vannitoas loomingulist ja originaalset sanitaartehnikat, valige Vitruvit.
 
 
Back to content | Back to main menu