- Bathlux - kvaliteetne vannitoamööbel ja sanitaartehnika

Go to content

Main menu:

Tooted > ORiSTO
ORiSTO mööbli valmistamisel kasutatakse täiesti sünteetilist materjali või puitu, mida on enne töödeldud, kaitsmaks mööblit niiskuse eest. Lai toote valik võimaldab sobitada mööblit erineva pindalaga vannitubadesse. Ripp- ja põrandakapid, erineva suurusega tumbad, jalgadega (põrandakütte korral) ja ilma – kogu Oristo vannitoamööbel sobib hästi mis tahes stiiliga ja erineva suurusega tubadesse.
Kindla riiulite süsteemi ja välja käivate kappidega Oristo mööbli iga element on disainitud nii, et kõik vajalikud saunariistad ja aksessuaarid saab paigutada võimalikult käepäraselt. Ostes Oristo vannitoamööblit võib olla kindel, et iga kosmeetikatuub, käterätik või salvrätik on oma koha peal. Suure pindalaga vannitubadesse saab osta Oristo mööblit suurema komplektina koos rippelementide lisasüsteemiga.
Mis puutub värvilahendusse, siis on kogu mööbel klassikalistes toonides - kas läikiva või mati kattega. Vannitubade mööbli disaini tänapäevased tendentsid paistavad silma toonide tagasihoidlikkuse ja joonte lihtsusega. Kuid tasub märkida, et vormide ja sisu selline lakoonilisus paistab eriti väärikas ja kallis: osta vannituppa Oristo mööbel tähendab muuta see tagasihoidliku luksuse ja elegantse suursugususe oaasiks.

ORiSTO kõrgekvaliteediline mööbel. Tootjapoolne garantii on 5 aastat.
 
MODENA
BOLONIA
OPERA 2
FLOW
MAGNAT
IMPERIAL
DIAMOND
URANO
OPAL
OPAL
MODERN WOOD
MODERN WOOD
BLACK SUN
BLACK SUN
SILVER
SILVER
OPERA
BRYLANT
HORYZONT
 
 
Back to content | Back to main menu