Index - Bathlux - kvaliteetne vannitoamööbel ja sanitaartehnika

Go to content

Main menu:

BATH-LUX pakub Teile vannitoa mööblit ja santehnikat maailma juhtivatelt tootjatelt nagu KREOO, HIDRA CERAMICA, COLACRIL, EFFEGIBI, BATi, BAGNO SASSO MOBILI, VITRUVIT, JEE-O, GLASS DESIGN, QUADRO, ORiSTO ja muud!

pakub Teile rikkaliku stiili, suurt värvi ja suuruse valikut ning läbi mõeldud kujundust, mis rahuldab ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. Lisaks on võimalik vastavalt vajadusele muuta mõõte ning värve, mis loob võimaluse kujundada individuaalne ja isikupärane mööbel. Kõik vannitoa mööbli komplektid on komplekteeritud ja viimistletud Euroopa tootjate poolt. Komplekte on võimalik täiendada valamutega.

Samuti on laias valikus luksus klassi sanitaartehnikat, mis on loodud inimestele, kes hindavad disaini, elegantsust ja kvaliteetseid materjale. Koondasime eliitse sanitaartehnika kollektsiooni maailma tuntumateilt tootjateilt, mis eristub disaini ja kvaliteedi poolest teistest ehituspoodides müüdavatest toodetest. Santehnika mudelite keerukuse juures muudab tootjate poolne detailide lihvimine toote eriliseks ning vastavaks ka kõige nõudlikuma klindi jaoks.
Toodetega saate lähemalt tutvuda siin.
 
 
Back to content | Back to main menu