New collection - Bathlux - kvaliteetne vannitoamööbel ja sanitaartehnika

Go to content

Main menu:

Тег HR

Vannitoa ja mööbli kollektsioon on kujundatud silmas pidades esteetilist ja funktsionaalseid väärtusi. Sobiva variandi aitab leida suur värvi ja suuruse valik. Rohkema informatsiooni jaoks vajutage pildile või võtke meiega ühendust kontakti vormilt.UUS KOLLEKTSIOON!

WAVE kollektsioon

Selle kollektsiooni disain põhineb laine motiivil, mida rakendatakse nii valamu kui mööbli mustri kujundamisel. Komplekti kuulub kaks valamu kappi samuti kõrge riiul. Komplekti kuuluvat riiulit saab valida, kas ustega või kapikestega. Samuti on saadaval madal riiul ja seinale kinnitatav kapp. Mööbli viimistlus on saadaval kolmes variandis: läikiv valge, valge matt, matt grafiit. Komplekti saab täiendada LED valgustusega peegliga. Samuti saab juurde tellida vaikse sulgumisega ukse tehnoloogia.

Lisainformatsiooni või tellimuse esitamiseks vajutage pildile.
 
 
 
 

MEVA kollektsioon

Meva on uus kollektsioon, millel on laine esiküljel. Meva kollektsioon on stilistiliselt seotud Antado kollektsiooniga ning sisaldab selle kollektsiooni traditsioonilisi elemente. Esiküljel olev joonis peegeldab keraamilise ette ulatuva valamu kuju. Elegantsust lisavad kollektsioonile läikivast kroomist tehtud käepidemed. Vaikse ukse sulgemise tehnoloogiaga kollektsioon on saadaval kahes laiuses 65 või 80 cm.
 
 
 
 

VARIETE CERAMIC kollektsioon

Kollektsioon on Varietee kollekstiooni laiendus, mis sisaldab fajanssi kujundusega valamuid. Valikusse on toodud uuesti kapikesed ühe või kahe mugava välja tuleva sahtliga. Kapikesed sobivad kõikide Varietee kollektsiooni toodetega.
 
 
 
 
 

GABI kollektsioon

Gabi on multifunktsionaalsete kappide kollektsioon. Selle muudab eriliseks valge lakiga kaetud esiosa, mida läbivad tumedad puiduvälimusega pliidid. Kollektsiooni täiendab keraamiline valamu. Esiosa on maha lõigatud diagonaalis tuues välja mööbli vorme. Esiosa lõige muudab kapiuste avanemise kergeks.
Mööbel on saadaval ka seinale kinnitavana. Kollektsiooni võib täiendada peegliga ja madala riiuliga. Kollektsioon on saadaval samuti läikiva valgena.
 
 
 

GRANDE kollektsioon

Kollektsioon, mis ühendab endasse massiivse korpuse mahutavate sahtlitega, mis on varustatud süsteemiga “avamiseks vajutage”.  Ülemine välja ulatuv riiul sisaldab vaheseinu, selleks et paremini asju organiseerida. Kontrasti pakkuvad  valge esiosa ja puidu imitatsiooniga korpus. Kollektsiooni täiendab kubistlik konglomeraadist valamu, kõrge riiul ja peegel. 
 
 
 

SUSANNE kollektsioon

Elegantne seinale kinnituv kollektsioon kuhu kuulub mahutavate riiulitega kapp. Kollektsiooni kuulub suures valikus keraamilisi valamuid. Lauaplaate saab valida valgena ja rooste ning halli kivi koosluses. Kollektsiooni täiendab horisontaalne peegel, kapp ja riiulid, mille saab lisada peegli. Ühes versioonis on juurde lisatud kolm sahtlid, mis avanevad neile peale vajutamisel. Sahtlid ja uksed on vaikse sulgumise tehnoloogiaga. 
 
 
 

VERANO kollektsioon

Elegantsed rippuvad kappid, mida katab lauaplaat, mille peale käib kubistlik valamu. Saadaval on kapike kahe välja käiva sahtliga, sisemise ja välimise avanemisega sahtleid ning ustega kapike, mis ühendab riiuleid. Kapid on viimistletud valge läikiva lakiga ja kaunistatud asümeetrilise kromeeritud ukselingiga. Kollektsiooni saab täiendada erivea suurusega lauaplaatidega, mis võimaldab luua erinevaid kapikesi. 

COMBI kollektsioon

On kaasaegne rippkollektsioon, mis on ennekõike mõeldud suurte vannitubade jaoks. Suur, kuid samaagselt kerge lauaplaat mahutab endasse valamut. Kollektsiooni täiendab sahtliga või uksega kapp, mida saab riputada lauaplaadi alla või kasutada eraldi. Komplekt on saadaval rippkaikesega, alusega peegliga, mis on tehtud ühevärvilisena või läikiva valgena. 
 

SPEKTRA (FDF) kollektsioon

Sirged, täpsed jooned ajatust kollektsioonist Vareietee, mida on täiendatud suurema värvitooni valikuga.
Valikus on monoliitne, mustriga, läikiv, matt ja puidu struktuuriga. Minimalistlikud kappide vormid on esile toodud valgete pikkade käsipuu kujuliste reilingutega. Kapi küljed ja fasaadid on tehtud puitplaadist ja on kaetud kõrgkvaliteetse mööbli kilega. 

SPEKTRA CERAMIC kollektsioon

Spectra ceramic- on kapikesed, mis sobivad kokku teiste Spectra kollektsiooni toodetega. Komplekti kuulub fajansi stiilis valamu. Valiku on ühe või kahe sahtliga kapikesed. 
 
 

CANTARE (FSM) kollektsioon

Kollektsiooni muudab eriliseks suur värvivalik elegantse peegeljase lisandiga. Kaasaegset disaini toob esile läikiv ukselink, mis asub mööbli süvendis. Peegeljas kujundus annab kollektsioonile kergust ja elegantsust. 

PACIFIC NEW (PF) kollektsioon

Pacifi ja Pacific new – on elegantne vannitoa mööbel, mis ühendab endasse massiivsed vormid ja delikaatse dekoratsiooni. Massiivne kappide korpus katab vaikse sulgumise süsteemiga uksi. Elegantne peegeljas lisand toob esile tänapäevase mööbli stiili. Läikiv kromeeritud ukselink on paigaldatud esiosa äärele. Uues versioonis on kollektsioon on saadaval valge läikiva viimistlusega. Valida saab samuti dolomiit ja keraamilise valamu vahel. 

SYCYLIA (KTS)

Sycylia on kollektsioon, kus erilise õhkkonna loob fantastilise dekoratiivse plaadiga kaunistatud kraanikauss. See annab igale vannitoale erilise võlu. Sirgetel joontel ja tagasihoidlikel lisanditel põhinev projekt on tänu kraanikausile ja esikülgedele elegantselt peen. Kraanikausikappide puhul on kasutatud välja käivaid sahtleid ja vaikse sulgemise süsteemiga uksi. Seda seeriat pakume kahe dekoratiivse lahendusena: selge struktuuri efektiga puiduimitatsioon, elegantne valge (läikiv) ning grafiidi värvi (matt).
ATLANTIC (PA)

Kõrgekvaliteediline kollektsioon, mida on nimetatud ANTADO Prestigeks. Koosneb mahukast kraanikausikapist, mida on saadaval kahes suuruses - 100 ja 200 cm, ja kõrgest kitsast kapist. Kapid on mõlemat poolt, nii väljast kui seest, kaetud kõrgläikelise lakiga. Kraanikausikapil on kolm mugavat mittelibiseva põhjaga sahtlit. Tänu sahtlite nutikale kombineerimisele ja Blumi pehmele sulgemissüsteemile ning elegantsetele klaasist riiulitele kõrge kapi sees on tulemuseks kõrgekvaliteedilise disaini ja funktsionaalsusega toode. Kollektsioon koosneb juhtivate tootjate Roca ja Kolo keraamilistest kraanikaussidest. Kraanikausikapil on olemas ka täiesti kinnise tööpinnaga versioonid, et saaks paigaldada mis tahes kraanikausi. 
 
 
 
 
Back to content | Back to main menu