ANTADO MODERN - Bathlux - kvaliteetne vannitoamööbel ja sanitaartehnika

Go to content

Main menu:

Tooted > Antado > Modern
Тег HR

Vannitoa mööbel on projekteeritud võttes arvesse kvaliteeti ja esteetilist välimust. Sobiva toote aitab valida lai värvi, suuruse ja disaini valik. Lisainformatsiooni saamiseks klikake pildile või võtke meiega ühendust tagasiside ankeedi kaudu.


Kaasaegne vannitoa mööbel

VARIETE kollektsioon (F- 4)

Varietee eripärased omadused on mitmekülgsus, vormide lihtsus ja universaalne värvide valik. Kollektsioon sisaldab endas kõrge kvaliteetseid mineraalseid valamuid, mille alla kuuluvates kappides on valikus üks või kaks sahtlit. Valikus on kahte liiki valamud: õhukeste ja paksude äärtega. Kollektsiooni kuuluva lisamööbli valik on samuti suur. Valikusse kuuluvad riiulid, rippkapid ja peeglid.

Lisainformatsiooni saamiseks või tellimuse esitamiseks vajutage pildile.
 

Cherry kollektsioon  (RDM, RM)

Cherry kollektsioon on mõjutust saanud Varietee Stiilist ning on sirgjooneline ja kindlate vormidega. Cherry kollektsioon on saadaval laias värvi ja kujundusvalikus. Värvivalikusse kuuluvad: monoliitne, mustriga, läikiv, matt, puidu struktuuriga. Kappide minimalistlikust toovad esile pikad käepideme kujulised reilingud. Kapi küljed ja fassaadid on tehtud puitkiud plaatidest ja viimistletud kõrgekvaliteetse mööbli kilega. 
 
 
 

FORMA NEGRO kollektsioon (FPM)

Kaasaegsed julgetes värvivalikutes vannitoa seinakapid. Kollektsiooni muudavad funktsionaalseks suured sahtlid ja ülesse lahtikäivad kapi uksed. Mööbel on kaetud kõrgkvaliteetse läikiva lakiga. Kollektsioon on varustatud spetsiaalsete aasadega ja sulguritega, mis muudavad kappide ja sahtlite sulgemise vaikseks. 
 
 
 
 

PRIMA kollektsioon

Traditsiooniline klassikalises ajatus valges ja wenge stiilis vannitoa kollektsioon. Mööbli muudavad eriliseks külgmised detailid. Valikus on laialdane disaini ja suuruste valik, mis võimaldab kujundada nii väikest kui suurt vannituba. 
 
 

NOVELLA kollektsioon

Traditsioonilised vannitoa kapid, millel on praktilised kapid. Kappide esiuksed on kaunistatud julgete mustritega. Kappide küljed ja esiosad on valmistatud puitplaadist ja on kaetud spetsiaalse läikiva foolium kattega. Valamu kapid komplekteeritakse keraamilise valamuga, mis tulevad kapi seest esile. 
 

CASSIO (MC)mkollektsioon

Kollektsiooni juhtmotiiviks on assümeetriline kapi uste paigutus, mida toob esile kromeeritud ukselink. Peente äärtega mineraalvalamu loob kerguse tunde vannituppa.
 
 
 
 
 

TANYA (MTN) kollektsioon

Populaarne uudse lähenemisega kolletsioon. Madeira uus kujundus on innovatsioonline. Kromeeritud ukselingid annavad kollektsioonile värske ja elegantse välimuse. Valamu kapi uksed avanevad ülevalt. 
 
 
 
 

PANTONE (EGR) kollektsioon

Kaasaegne vannitoa kollektsioon, mida täiendab kõrge lisakapp. Ristküliku kujulised kapi uksed on ettevaatlikult paigaldatud ümardatud puitplaadist paneeli. Keraamiline Hispaania firma Roca valamu ümardatud nurkadega täiendab täiuslikult iga kollektsiooni. Universaalse valge läikega vannitoa komplekt sobib igasse kujundusse erinevate värvilahendustega. 
 
 
 

AMARENO (BM,BDM) kollektsioon

Klassikaline seinale kinnituv kollektsioon. Kollektsioon on rajatud silmas pidades Prima kujundust. Esikülg on painutatud puitplaadist ning valamu on klassikaliste joontega tänu millele sobivad nad igasse vannituppa. Kollektsioonis loovad lisaväärtust juurde lisatavad kõrged kapid ja aksessuaarid. Lisaks saab lisada kapikesele reguleeritavad jalakesi, millega saab mööblit täiendada.
PETITE (MP) kollektsioon

Lihtne, kuid väga korralik vannitubade jaoks Mööbel on kujundatud kasutades musta ja valget värvi. Komplekt koosneb väikesest valamu kapist ja mineraalsest valamust. 
 
 
 

SMART (UMH) kollektsioon

Mineraalne Smart kollektsiooni valamu on multifunktsionaalne toode, mida saab paigaldada nii koju kui ka avalikesse kohtadesse nagu hotellid, restoranid jne. Valamu esipaneelis on kaks avaust. Suurem avaus on rätikute hoidmiseks ning väiksemat võib kasutada salvrätikute hoidjana. Lisaks on valamul suur ergonoomilise kujuga tööpind, mida on kerge vastavalt vajadusele kasutada. 
 
 
 
 

FIESTA (MF) kollektsioon

Fiesta kollektsioon sobib väga hästi väikestesse vannitubadesse ja inimeste jaoks kellel on huumorimeelt. Ees olevad kujundid on saadaval neljas valikus. Esimene valik on lõbus, kuid samas stiilne ringi kujuline. Teine variant on veidi klassikalisem ning sisaldab horizontaalseid tumedaid jooni valgel taustal. Konservatiivsemate vannitoa omanikele on pakkuda valget ja wenge värvi. Esteetiline ja funktsionaalne mööbel on ennekõike mõeldud väikestesse vannitubadesse. Tumeda ja heleda puidu kooslus selgete kujunditega tekitavad efektse mööbli kujunduse. Viimase lihvi kollektsioonile annab kaasaegne ukselink, mis toob esile kujunduse. Valamu kapi uks avaneb ülevalt alla. 
 

FIGO (FDZ-8) kollektsioon

Esteetiline ja funktsionaalne mööbel on mõeldud väikestele vannitubadele. Tume ja hele puit koos selge mustriga loovad efektse välimuse, moodne liistkäepide rõhutab seda ja annab viimase lihvi. Kraanikausikapi uks avaneb ülevalt alla.
 

LINK (KP) kollektsioon

Link kollektsioon koosneb valamu kapist, mis sisaldab suurt välja tulevat riiulit. Samuti on kollektsioonis keraamiline valamu ja peegel. Kujundus näeb välja ideaalne hõbedase läikiva ukselingiga ja peegliga, mis on paigaldatud ukse kesksele. Valamu kapp on saadaval kolmes mõõdus. 
 
 
 
 

EMU (MPE) kollektsioon

Emu kollektsioon koosneb paljudes värvikombinatsioonides seina kappidest, mis on kaetud püsiva laminaadiga ning on ennekõike mõeldud väikestesse vannitubadesse. Pakkumises viis liiki inspireerivaid valamuid. 
 
 
 
 

EDITH (ED-7) kollektsioon

Elegantne valget värvi lamineeritud külgpaneelidega kollektsioon, mis on varustatud ukse sulguritega ning kromeeritud käepidemetega. Dekoratiivsed külgpaneelid täidavad ka valamu kappide jalakeste rolli, kuhu peale pantakse korpus. Samuti lisavad külgpaneelid mitmekülgsust valgetele kappidele ja muudavad lihtsalt vormid stiilsemaks muutes need dünaamilisemaks. 
 
 

BRAVA (B-8) kollektsioon

Klaasjad kapid külgpaneelidega, mida katab laminaat. Sama laminaati kasutatakse ka ANTADO kollektsioonis. Funktsionaalsust suurendab võimalus valida peegleid teistest kollektsioonidest.
A-0 kollektsioon

Traditsiooniliste klaasjate kappidega elegantse viimistlusega hõbedase joonega kollektsioon. Kapid on saadaval ühe või kahe uksega ning kolmes värvi valikus: valge, wenge ja pöögi. Kapi muudavad funktsionaalsemaks mõlemale küljele paigaldatud riiulid. 
 
Back to content | Back to main menu