ANTADO CLASSIC - Bathlux - kvaliteetne vannitoamööbel ja sanitaartehnika

Go to content

Main menu:

Tooted > Antado > Classic
Тег HR


RITORNO - on klassikaline vannitoa mööbel, mis on stiililt rahulik ja aegumatu elegantsusega. Tähelepanu pööratakse sügavatele freesitud fassaadidele, kvaliteetsele puidutööle ja furnituurile. Rõhku pööratakse kinnitustele ja käepidemetele, mis on tehtud retro stiilis. Suurt üllatust valmistavad stiilsed dekoratiivsed silmused, mis osutuvad imitatsiooniks, kuna mööbli sisse on sisse ehitatud summutussüsteem, mis aitab kaasa vaiksele sulgumisele. Kõik näeb välja elegantne ja kerge, mis on kindlasti meelepärane klassikalise esteetika hindajatele. Elementide suurused võimaldavad mööbli kasutusele võttu väikestes vannitubades. Tootmiseks kasutame alati kõige kvaliteetsemaid materjale, et lõplik tulemus läheneks ideaalile ja kliendid oleksid rahul meie vannitoa mööbli kasutusega.KLASSIKALINE vannitoa mööbel

RITORNO kollektsioon
Klassika uues esitluses. Puutöö külgmistes kapi pilastrites kustub esile assotsiatsioone taluliku stiiliga samas, kui kujundatud kinnituskohtade alla on paigaldatud mööblit iseloomustavad müra summutav süsteem. Kapid, mis on mõeldud valamu alla paigaldatakse koos valamuga beeži või tumeda shokolaadi värvi dolomiit plaati.
 
Ritorno kollekstsioon sisaldab:
- seinale kinnituv kapp: 71 x 39,5x 20 cm
- klaasjas kapike klassikalise külgpaneeliga: 71 x 100 x15,2 cm
- kõrge riiul, mida saab kahes värvi valikus : liiva beež ja tume shokolaad ning mõõdus : 154,5 x 39,5 x 37 cm
- valamukapp kolme ustega: 81 x 100 x 50 cm
dolomiidist kraanikauss kahte värvi lauaplaadiga: liivakarva pruun ning tume šokolaad (lauaplaat on kraanikausi osa) – 
mõõdud: 100,5 x 52 cm
Dekoratiivse raamiga peegel: 71 x 100 x 3,5 cm
Valgustus (2 lampi)
 
RITORNO Vanilla
 
 
RITORNO Larch
 
 
 
 
 
 
RITORNO Wenge
 
 
RITORNO White
 
 
 
 
 
Тег HR

Kollektsioon: RUSTIC
Rustic on talustiilis kollektsioon. Mööbel on kaunistatud peene raami ja stiilse kromeeritud lindiga. Kollektsioon on saadaval kahes variandis: seinale kinnitatavana või stiilsete jalgadega. Valamu kapid on loodud kahe tüübi keraamiliste valamute jaoks. Valikus on valamu kapid sahtlitega või ustega. Seeria sisaldab samuti kõrget riiulit ja raamistatud peeglit. Kasti ja uksi, mis sulguvad vaikselt. 
RUSTIC (ustega)
 
 
RUSTIC (sahtlitega)
 
 
Back to content | Back to main menu